Aloe Vera Özlü Şampuan 400ml

Aloe Vera Özlü Şampuan 400ml


Aloe veralı yeni formül…

Yıpranmış saçlar için bitkisel çözüm önerisi.

FAYDALARI

İçerdiği bitkisel yağ asitleri ve E vitamini sayesinde cildin yenilenmesine yardımcı olur. Krem formülündeki bitkisel karışım, kimyasal ürünlere oranla daha etkili ve daha sağlıklıdır. Avokado yağı, yüksek doymamış yağ oranı ile cildinizi güneşe karşı korur ve cildinizin kararmasını (bronzlaşmak değil, kuruma sonucu kararmayı) önler. Aloe Vera bitkisi, özellikle kozmetik ve güzellik sektöründe namı dillere destandır. Bu bitki Afrika bitkisi olarak bilinse de tıbbi sarısabır olarak da anılmaktadır. Kozmetik sektörünün vazgeçilmezi olan bu bitkiye Afrika toprakları ev sahipliği yapmaktadır ve Zambakgiller ailesinin en değerli fertlerinden sadece biridir.
Aloe Vera yaklaşık 200 çeşit bitkisel besin içeriği, 20 farklı mineral ve vitaminleriyle saçlara yeniden hayat veren muhteşem başlangıcın ismini betimlemektedir. Saçları ağırlaştırmadan hassas bakım yapar. Saç ve baş derisini nem ile besleyerek saçınıza parlaklık kazandırır. Kuru saçlar için uygundur.

İÇİNDEKİLER/CONTENS:

Su, Sodyum Lauret Sülfat, Kokamidaoprolip Beta, Kokamid DEA, Disodyum Kokami Asetat, Polikuaterniyum 7, Coco - Gilikozit, Etilen Gilikol Distearat, Na Edta, Sodyum Klorür, Sitrik Asit, Güvercin Kokuları, 5 - Klor - 2 - Metil - 2h - İzotiyazol - 3 - one, Sedir Ağacı Yağı, Provit B5, Buğday Yağı, Çinko, Kür, Ozonlanmış Zeytinyağı, Sedir Yağı, Çam Terebentin Yağı, Ceviz Yağı, Çörek Otu Yağı, Papatya Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Argan Yağı, Papatya Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Defne Yağı, Menekşe Yağı, Argan Yağı, Aleo Vera 

23,90 TL 26,90 TL