Sepetim ( 0 )
MİSYON VE VİZYONUMUZ

Vizyonumuz

 

Hikayemizi güzelliğinize adadık…

3 yılı aşan bir zaman dilimi içerisinde, tüm yeteneklerimizi ve enerjimizi sadece bir başlığa odakladık… Güzellik.

 

Lyonsey Professional olarak güzelliğin sonsuz uçsuz bucaksız bir kavram olduğuna inanıyoruz. Bu inancımızdan ötürü vizyonumuzun adı  yeryüzünde var olan bütün kadınları ve erkekleri ortak bir noktada mükemmellik ile bir araya getirebilmek oldu. Tabi ki yine bu mükemmelliğe yakışır ürünleri onlara sunabilmek.

 

3 yıldır aralıksız “En beğenilen bitkisel şampuan” ödülüne layık görülen Lyonsey Professional, uluslararası konumlarda Türkiye markası olarak Pazar liderleri arasında yer edinebilmeyi ise vizyon değerleri içerisine katmıştır.

 

Hali Hazırda:

Almanya

Azerbaycan

Belçika

Çek Cumhuriyeti

Fas

Gürcistan

Hollanda

Kazakistan

Kırgızistan

Polonya’da bayilerimiz ürünlerimiz bulunmaktadır.

 

Ayrıca Türkiyenin ve Dünyanın önde gelen bütün e-ticaret sitelerinde Lyonsey ürünlerini temin edebilirsiniz.

e-bay

alibaba

n11

gittigidiyor

hepsiburada

 

Misyonumuz

 

Mevcut faaliyetlerimizi ürün ve hizmet kalitemizi koruma altına alarak sürekli geliştirmek, güzellikle alakalı tüm gereksinimleri ve talepleri en üst seviyede karşılamak, misyonumuzun ana değeri olarak kendini vurgular. Tüketicimizle duygusal bir yakınlık kurmak ve sadakati inşa etmek ise ikinci bir değer olarak yerini alır.

Lvonsey Professional tüm bu misyon değerlerini, yasal yükümlülükleri tam anlamıyla üstlenerek ve uygulayarak, modern üretim tesislerini sürekli güncel teknoloji ile bir araya getirerek, %100 hijyenin hakim olduğu ve insan sağlığının ön planda tutulduğu, alanında profesyonel kadrosuyla yıllardır ifa eder.